Maglite ML300LX-3D LED czarna latarka aluminiowa | 746lm + baterie
Oceń ten produkt jako pierwszy489.00zł
Brak w magazynie
Produkt niedostępny. Skontaktuj się, aby sprawdzić dostępność lub otrzymać powiadomienie!Opis
Maglite ML300LX 3D LED Black
Uniwersalna latarka dla każdego – od profesjonalisty potrzebującego solidnego źródła światła w codziennej pracy, przez hobbystę, dla którego niezawodny sprzęt jest nieodłącznym elementem realizacji swojej pasji, po sporadycznego użytkownika wykorzystującego latarkę okazjonalnie w domu lub podróży.
Nowoczesna latarka o maksymalnym strumieniu światła ponad 740 lumenów, wyposażona w wielofunkcyjne przełącznik. Zasilanie – trzech baterie typu D (R20), długość latarki – ok. 30cm, waga z bateriami – ok. 0,6kg, zasięg światła – do 403m.
Latarka w zestawie z bateriami (3x Energizer D Industrial)
Cechy szczególne
4 zestawy funkcji, od światła punktowego do światła rozproszonego przy mniej niż 1/4 obrotu głowicy, tryb Eco z wydłużonym czasem pracy, światło spełniające wszystkie potrzeby, bardzo jasny strumień świetlny
Latarka Maglite ML300LX oferuje pięć różnych funkcji w ramach zestawów funkcji opartych na aktywności. Funkcje te są dostępne w zależności od wybranego zestawu funkcji (Ogólne, Outdoor, Egzekwowanie prawa lub Taktyczne).3
Pięć funkcji to:
- Chwilowa: Latarka pozostaje włączona tylko wtedy, gdy przycisk przełącznika jest wciśnięty, wyłączając się po zwolnieniu.
- Pełna moc: Aktywuje maksymalny strumień świetlny dla najjaśniejszego możliwego światła.
- Niska moc: Zapewnia zmniejszony strumień świetlny w celu oszczędzania energii, jednocześnie oferując użyteczne światło.
- Eco (tryb oszczędzania energii): Tryb super oszczędzania energii, który zapewnia minimalną ilość lumenów przy znacznie wydłużonym czasie pracy.
- Strobe: Emituje migające światło (zazwyczaj 12 błysków na sekundę) w celach sygnalizacyjnych lub dezorientacyjnych.
Specyfikacja produktu
| Źródło światła | Dioda led |
|---|---|
| Moc maksymalna | 746lm |
| Zasięg światła | 403m |
| Maksymalna intensywność wiązki | 40,596cd |
| Czas pracy (Tryb wysoki) | 32 godziny |
| Czas pracy (Tryb niski) | 112 godzin |
| Czas pracy (Tryb eco) | 298 godzin |
| Zasilanie | 3 x bateria D (Alkaliczna) |
| Baterie w zestawie | tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Odporność na upadki | 1m |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Długość | 298mm |
| Średnica | 38mm |
| Waga z bateriami | 748g |
| Kod SKU | ML300LXS3CC5 |
| Kod EAN | 038739502793 |
| Producent | Maglite |







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.