Maglite ML300LX-2D LED czarna latarka aluminiowa | 487lm + baterie
Oceń ten produkt jako pierwszy429.00zł
1 w magazynie
Dostawa:
Darmowa
Darmowa dostawa gdy wartość zamówienia przekroczy: InPost od 40 zł, GLS od 80 zł!
Zadzwoń i zamów: +48 514 052 503
Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie numeru produktu: ML300LXS2CC5
Szybka wysyłka zamówień
Darmowe zwroty w ciągu 30 dni
Kup teraz i zapłać za 30 dni z Twisto
Opis
Maglite Solitaire LED J3A012
Latarka brelok Maglite Solitaire LED to mały tytan, który mieści się w kieszeni i jest zawsze tam, gdzie jest potrzebny. Umożliwia skupienie wiązki światła od wąskiej wiązki punktowej do szerokokątnego reflektora.
W zestawie: (1) bateria alkaliczna AAA Energizer i smycza z uchwytem na klucze
Funkcje latarki Maglite-Solitare
- Regulowanie skupienia wiązki światła obrotem głowicy
- Obrotowy, samoczyszczący przełącznik
- Korpus, głowica, zakrętka wykonane z lotniczego aluminium
- Anodowana powłoka antykorozyjna części aluminiowych
- Odporność na wstrząsy, warunki atmosferyczne oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie
- Bateria AAA (w zestawie)
- Uchwyt do kluczy
Specyfikacja produktu
| Źródło światła | LED |
|---|---|
| Moc maksymalna | 487lm |
| Zasięg światła | 323m |
| Maksymalna intensywność wiązki | 26139cd |
| Czas pracy (Tryb wysoki) | 6.5 godziny |
| Czas pracy (Tryb niski) | 101 godzin |
| Czas pracy (Tryb eco) | 260 godzin |
| Zasilanie | 2 x bateria D (Alkaliczna) |
| Baterie w zestawie | tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Odporność na upadki | 1m |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Długość | 231mm |
| Średnica | 38mm |
| Waga z bateriami | 566g |
| Kod SKU | ML300LXS2CC5 |
| Kod EAN | 038739502496 |
| Producent | Maglite |
Opinie (0)
Oceń ten produkt jako pierwszy







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.