Maglite ML300L-2D LED czarna latarka aluminiowa | 487lm + baterie
Oceń ten produkt jako pierwszy399.00zł
2 w magazynie
Opis
Maglite ML300L 2D LED Black
Nowoczesna latarka o maksymalnym strumieniu światła ponad 500 lumenów, wyposażona w wielofunkcyjne przełącznik. Zasilanie – dwie baterie typu D (R20), długość latarki – ok. 23cm, waga z bateriami – ok. 0,6kg, zasięg światła – do 366m.
Cechy szczególne
4 zestawy funkcji, od światła punktowego do światła rozproszonego przy mniej niż 1/4 obrotu głowicy, tryb Eco z wydłużonym czasem pracy, światło spełniające wszystkie potrzeby, bardzo jasny strumień świetlny
Latarka Maglite ML300L oferuje pięć różnych funkcji w ramach zestawów funkcji opartych na aktywności. Funkcje te są dostępne w zależności od wybranego zestawu funkcji (Ogólne, Outdoor, Egzekwowanie prawa lub Taktyczne). Pięć funkcji to:
- Chwilowa: Latarka pozostaje włączona tylko wtedy, gdy przycisk przełącznika jest wciśnięty, wyłączając się po zwolnieniu.
- Pełna moc (maksymalna moc): Aktywuje maksymalny strumień świetlny dla najjaśniejszego możliwego światła.
- Niska moc: Zapewnia zmniejszony strumień świetlny w celu oszczędzania energii, jednocześnie oferując użyteczne światło.
- Eco (tryb oszczędzania energii): Tryb super oszczędzania energii, który zapewnia minimalną ilość lumenów przy znacznie wydłużonym czasie pracy.
- Strobe (Flash): Emituje migające światło (zazwyczaj 12 błysków na sekundę) w celach sygnalizacyjnych lub dezorientacyjnych.
Specyfikacja produktu
| Źródło światła | LED |
|---|---|
| Moc maksymalna | 487lm |
| Zasięg światła | 323m |
| Maksymalna intensywność wiązki | 26139cd |
| Czas pracy (Tryb wysoki) | 6,5 godziny |
| Czas pracy (Tryb niski) | 101 godzin |
| Czas pracy (Tryb eco) | 260 godzin |
| Zasilanie | 3 x bateria D (Alkaliczna) |
| Baterie w zestawie | tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Odporność na upadki | 1m |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Długość | 231mm |
| Średnica | 38mm |
| Waga z bateriami | 566g |
| Kod SKU | ML300L-S2015 |
| Kod EAN | 038739500195 |
| Producent | Maglite |







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.