Zestaw latarka Maglite Solitaire LED + scyzoryk Victorinox Classic SD Czarny
Oceń ten produkt jako pierwszy315.00zł
1 w magazynie
Opis
Zestaw z latarką Maglite Solitaire w etui J3A061vic
Ważąca mniej niż 30g (z baterią) i mająca około 8cm długości, latarka Solitaire 1-Cell AAA oferuje tę samą precyzję inżynierii i kunsztu, które można znaleźć w każdej latarce Mag-Lite. Dzięki unikalnemu kształtowi latarka Solitaire wygodnie mieści się w kieszeniach, torebkach, saszetkach itp.
W zestawie: (1) bateria alkaliczna Energizer + nóż Victorinox Classic SD
Parametry techniczne latarki:
- – światłość ok. 539 kandeli [cd],
- – zasięg w optymalnych warunkach ok. 20m,
- – strumień światła 47 lumenów [lm],
- – odporność na warunki atmosferyczne (deszcz, woda – IPX1),
- – odporność na upadek z wysokości 1m,
- – trwałość kompletu baterii: ok. 1h45mm
Funkcje latarki Maglite-Solitare
- Regulowanie skupienia wiązki światła obrotem głowicy
- Obrotowy, samoczyszczący przełącznik
- Korpus, głowica, zakrętka wykonane z lotniczego aluminium
- Anodowana powłoka antykorozyjna części aluminiowych
- Odporność na wstrząsy, warunki atmosferyczne oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie
- Bateria AAA (w zestawie)
- Uchwyt do kluczy
Specyfikacja scyzoryka Victorinox Classic SD
Narzędzia
Małe ostrze / Nożyczki / Pilniczek do paznokci | Śrubokręt 2,5 mm / Kółko do kluczy / Pęseta / Wykałaczka / Pilniczek do paznokci
Wymiary
- Wysokość: 9 mm
- Długość: 58 mm
- Szerokość: 18 mm
- Waga: 21 g
Szczegóły
- Numer artykułu: 0.6223.3G
- Kraj pochodzenia: Szwajcaria
- Materiał: ABS / Celidor
- Blokowane ostrze: Nie
- Otwierane jedną ręką ostrze: Nie
- Liczba cech: 7
- Kolor: Czarny
Produkt dostarczany w etui z baterią AAA, scyzorykiem Victorinox i smyczą z uchwytem na klucze.
Producent: Mag Instrument, Inc. , Ontario, CA
Made in USA
Specyfikacja produktu
| Źródło światła | Żarówka ledowa |
|---|---|
| Moc maksymalna | 2lm |
| Zasięg światła | 20m |
| Maksymalna intensywność wiązki | 97cd |
| Czas pracy | 3,75 godziny |
| Zasilanie | 1 x bateria AAA (Alkaliczna) |
| Baterie w zestawie | tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Długość | 81mm |
| Średnica | 12mm |
| Waga z bateriami | 24g |
| Kod SKU | J3A061vic |
| Kod EAN | |
| Producent | Maglite |







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.