Maglite ML300L-3D LED czarna latarka aluminiowa | 746lm + baterie
Oceń ten produkt jako pierwszy429.00zł
Brak w magazynie
Produkt niedostępny. Skontaktuj się, aby sprawdzić dostępność lub otrzymać powiadomienie!Opis
Maglite ML300L 3D LED Black
Nowoczesna latarka o maksymalnym strumieniu światła ponad 740 lumenów, wyposażona w wielofunkcyjne przełącznik. Zasilanie – trzech baterie typu D (R20), długość latarki – ok. 30cm, waga z bateriami – ok. 0,6kg, zasięg światła – do 403m.
Latarka w zestawie z bateriami (3x Energizer D Industrial)
Cechy szczególne
4 zestawy funkcji, od światła punktowego do światła rozproszonego przy mniej niż 1/4 obrotu głowicy, tryb Eco z wydłużonym czasem pracy, światło spełniające wszystkie potrzeby, bardzo jasny strumień świetlny
Latarka Maglite ML300L oferuje pięć różnych funkcji w ramach zestawów funkcji opartych na aktywności. Funkcje te są dostępne w zależności od wybranego zestawu funkcji (Ogólne, Outdoor, Egzekwowanie prawa lub Taktyczne). Pięć funkcji to:
- Chwilowa: Latarka pozostaje włączona tylko wtedy, gdy przycisk przełącznika jest wciśnięty, wyłączając się po zwolnieniu.
- Pełna moc (maksymalna moc): Aktywuje maksymalny strumień świetlny dla najjaśniejszego możliwego światła.
- Niska moc: Zapewnia zmniejszony strumień świetlny w celu oszczędzania energii, jednocześnie oferując użyteczne światło.
- Eco (tryb oszczędzania energii): Tryb super oszczędzania energii, który zapewnia minimalną ilość lumenów przy znacznie wydłużonym czasie pracy.
- Strobe (Flash): Emituje migające światło (zazwyczaj 12 błysków na sekundę) w celach sygnalizacyjnych lub dezorientacyjnych.
Jeśli jesteś kimś, kto używa latarki do pracy, ochrony, biwakowania lub w sytuacjach awaryjnych, ML300L D-cell LED jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wyposażona jest w tryb Eco, który może trwać do 117 godzin, a system „Quick-Click” pozwala na łatwe przełączanie między trybem pełnej mocy (maksymalna liczba lumenów), niską mocą (do 130 lumenów) lub trybem Eco – super energooszczędnym trybem, który zapewnia do 58 lumenów przy wydłużonym czasie pracy.
Dodatkowo dostępne są trzy inne zestawy funkcji, które oferują różne funkcje szybkiego dostępu. System ustawiania ostrości jest również ulepszony i szybszy, dzięki czemu możesz regulować ostrość od punktowej do zalewowej za pomocą mniej niż 1/4 obrotu głowicy.
Specyfikacja produktu
| Źródło światła | LED |
|---|---|
| Moc maksymalna | 746lm |
| Zasięg światła | 403m |
| Maksymalna intensywność wiązki | 40,596cd |
| Czas pracy (Tryb wysoki) | 32 godziny |
| Czas pracy (Tryb niski) | 112 godzin |
| Czas pracy (Tryb eco) | 298 godzin |
| Zasilanie | 3 x bateria D (Alkaliczna) |
| Baterie w zestawie | tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Odporność na upadki | 1m |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Długość | 298mm |
| Średnica | 38mm |
| Waga z bateriami | 748g |
| Kod SKU | ML300L-S3015 |
| Kod EAN | 038739500492 |
| Producent | Maglite |







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.