Zestaw latarka Maglite Solitaire + scyzoryk Victorinox Classic SD Czarny
Oceń ten produkt jako pierwszy199.00zł
1 w magazynie
Dostawa:
Darmowa
Darmowa dostawa gdy wartość zamówienia przekroczy: InPost od 40 zł, GLS od 80 zł!
Zadzwoń i zamów: +48 514 052 503
Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie numeru produktu: K3A062
Szybka wysyłka zamówień
Darmowe zwroty w ciągu 30 dni
Kup teraz i zapłać za 30 dni z Twisto
Opis
Zestaw z latarką Maglite Solitaire w etui K3A062
Ważąca mniej niż 30g (z baterią) i mająca około 7,6cm długości, latarka Solitaire 1-Cell AAA oferuje tę samą precyzję inżynierii i kunsztu, które można znaleźć w każdej latarce Mag-Lite. Dzięki unikalnemu kształtowi latarka Solitaire wygodnie mieści się w kieszeniach, torebkach, saszetkach itp.
W zestawie: (1) bateria alkaliczna Energizer + dodatkowa żarówka i nóż Victorinox
Funkcje latarki Maglite-Solitare
- Regulowanie skupienia wiązki światła obrotem głowicy
- Obrotowy, samoczyszczący przełącznik
- Korpus, głowica, zakrętka wykonane z lotniczego aluminium
- Anodowana powłoka antykorozyjna części aluminiowych
- Odporność na wstrząsy, warunki atmosferyczne oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie
- Żarówka dostosowana do napięcia kompletu baterii
- Zapasowa żarówka umieszczona w tylnej zakrętce
- Bateria AAA (w zestawie)
- Uchwyt do kluczy
Specyfikacja scyzoryka Victorinox Classic SD
Narzędzia
Małe ostrze / Nożyczki / Pilniczek do paznokci | Śrubokręt 2,5 mm / Kółko do kluczy / Pęseta / Wykałaczka / Pilniczek do paznokci
Wymiary
- Wysokość: 9 mm
- Długość: 58 mm
- Szerokość: 18 mm
- Waga: 21 g
Szczegóły
- Numer artykułu: 0.6223.3G
- Kraj pochodzenia: Szwajcaria
- Materiał: ABS / Celidor
- Blokowane ostrze: Nie
- Otwierane jedną ręką ostrze: Nie
- Liczba cech: 7
- Kolor: Czarny
Specyfikacja produktu
| Źródło światła | Żarówka ledowa |
|---|---|
| Moc maksymalna | 2lm |
| Zasięg światła | 20m |
| Maksymalna intensywność wiązki | 97cd |
| Czas pracy | 3,75 godziny |
| Zasilanie | 1 x bateria AAA (Alkaliczna) |
| Baterie w zestawie | tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Długość | 81mm |
| Średnica | 12mm |
| Waga z bateriami | 24g |
| Kod SKU | K3A062 |
| Kod EAN | 038739514932 |
| Producent | Maglite |
Opinie (0)
Oceń ten produkt jako pierwszy







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.