Zestaw Latarka Maglite Mini LED AAA + Scyzoryk Victorinox Classic SD Black
Oceń ten produkt jako pierwszy341.00zł
1 w magazynie
Opis
ZESTAW Latarka Maglite Mini LED + Scyzoryk Victorinox Classic SD
Wersja diodowa klasycznej amerykańskiej latarki na 2 baterie “paluszki” typu AAA. Kompaktowa, wstrząso i wodoodporna latarka z korpusem i głowicą wykonanymi z aluminium lotniczego anodowanego na kolor czarny.
Latarkę wyłącza i włącza się poprzez obrót głowicy. Głowicą reguluje się również skupienie wiązki światła.
W zestawie znajdują się dwie baterie oraz klips do zamocowania na korpusie latarki + nóż Victorinox Classic SD.
Dane techniczne:
- Źródło światła: dioda LED
- Kolor: czarny
- Zasilanie: 2 x AAA (R3)
- Strumień światła: 111 lm (3380cd)
- Czas pracy: 2h 45 min
- Obudowa: aluminium
- Odporność na upadki z wysokości: 2m
- Długość całkowita: 127 mm
- Średnica korpusu: 19 mm
- Średnica głowicy: 12,7 mm
- Waga z bateriami: 49 g
Producent: Maglite, USA
Funkcja specjalna – Tryb świecy
Odkręcenie głowicy latarki umożliwia korzystanie z niej w trybie świecy. Idealna do ogólnego oświetlenia w ciemności podczas jedzenia, czytania lub rozmowy.
Specyfikacje Latarki Maglite Mini AAA
- Wodoodporność — Tak – IPX4
- Odporność na upadek — 1m
- Źródło światła — LED
- Lumeny — 111
- Zasięg — 105m
- Czas pracy – 2h 45m
- Długość — 130 mm
- Średnica lufy — 18 mm
- Baterie w zestawie — Tak
- Typ baterii — Baterie alkaliczne AAA
- Ilość baterii — 2
- Zarządzanie zasilaniem — Tak – dynamiczne
- Waga z bateriami — 50 g
- Szczytowa intensywność wiązki — 3380cd
Specyfikacja scyzoryka Victorinox Classic SD
Narzędzia
Małe ostrze / Nożyczki / Pilniczek do paznokci | Śrubokręt 2,5 mm / Kółko do kluczy / Pęseta / Wykałaczka / Pilniczek do paznokci
Wymiary
- Wysokość: 9 mm
- Długość: 58 mm
- Szerokość: 18 mm
- Waga: 21 g
Szczegóły
- Numer artykułu: 0.6223.3G
- Kraj pochodzenia: Szwajcaria
- Materiał: ABS / Celidor
- Blokowane ostrze: Nie
- Otwierane jedną ręką ostrze: Nie
- Liczba cech: 7
- Kolor: Czarny
Produkt dostarczany w etui wraz z 2x bateriami AAA, i nóż Victorinox Classic SD
Producent: Mag Instrument, Inc. , Ontario, CA
Made in USA
Specyfikacja produktu
| Źródło światła | Żarówka ledowa |
|---|---|
| Moc maksymalna | 2lm |
| Zasięg światła | 20m |
| Maksymalna intensywność wiązki | 97cd |
| Czas pracy | 3,75 godziny |
| Zasilanie | 1 x bateria AAA (Alkaliczna) |
| Baterie w zestawie | tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Długość | 81mm |
| Średnica | 12mm |
| Waga z bateriami | 24g |
| Kod SKU | SP32012U |
| Kod EAN | |
| Producent | Maglite |







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.