HotHands Super Warmer 18 godzin
Oceń ten produkt jako pierwszy7.00zł
200 w magazynie
Opis
BEZPIECZNE, NATURALNE, DŁUGOTRWAŁE CIEPŁO – 18 GODZIN CIEPŁA
Wygodny, kompaktowy, przenośny.
AKTYWACJA – Po prostu otwórz opakowanie, potrząśnij ogrzewaczami, aby je aktywować i umieść je w rękawiczkach lub kieszeniach. Ogrzewacz nagrzewa się do pełnej temperatury w ciągu 15-30 minut. Jeśli ciepło się zmniejszy, wystaw na powietrze i potrząśnij. Po użyciu wyrzuć do zwykłych śmieci. Składniki nie zaszkodzą środowisku.
WIELOZADANIOWE OCIEPLACZE – Jednorazowe, aktywowane powietrzem saszetki grzewcze, które zapewniają codzienne ciepło i są idealne do utrzymywania ciepła, gdy temperatura spada.
- Szybko aktywujące się, długotrwałe ciepło
- Naturalne składniki, bezpieczne dla środowiska
- 100% naturalny, bezzapachowy, nietoksyczny
- Łatwo mieści się w rękawiczkach lub kieszeni*
- Każdy ogrzewacz zapewnia do 18 godzin ciepła
- Wyprodukowano w USA
*Ze względu na wysoką temperaturę wydzielaną przez woreczki, należy zachować ostrożność, podczas używania przez dzieci i osoby starsze !!!!
Zalecane do trzymania w kieszeniach lub między warstwami odzieży.
KIEDY STOSOWAĆ:
- Prace na zewnątrz
- Jazda na rowerze, motocrossie lub motocyklu
- Bieganie lub spacer ze zwierzęciem
- Kemping i piesze wędrówki
- Prace w ogrodzie
- Polowanie i wędkowanie
ZAKRES TEMPERATUR: 57 do 70 stopni Celsjusza**
Specyfikacja produktu
| Długość grzania | do 18 godzin |
|---|---|
| Średnia temperatura | 60°C |
| Zakres temperatur | 57 - 70 °C |
| Ilość | 1szt. |
| Waga (1 saszetka) | 45g |
| Wymiary | 13 cm x 17 cm |
| Składniki | żelazo, woda, celuloza, węgiel aktywowany i sól |
| Kod SKU | HH1 |
| Kod EAN | 94733155892 |
| Producent | Hothands |







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.