HotHands Toe Warmers 8 godzin 2szt.
Oceń ten produkt jako pierwszy10.00zł
23 w magazynie
Opis
BEZPIECZNE, NATURALNE, DŁUGOTRWAŁE CIEPŁO – 8 GODZIN CIEPŁA – 2szt
Ogrzewacze stóp to ogrzewacze palców aktywowane powietrzem, z jedną stroną klejącą, która przykleja się do skarpetek i pomaga im utrzymać się na swoim miejscu.
AKTYWACJA – Wystarczy wyjąć saszetki z opakowania, odkleić papier, aby odsłonić klej, i przykleić saszetkę do skarpety pod śródstopiem.
Idealne do łyżew, butów narciarskich lub codziennych butów.
WIELOZADANIOWE OCIEPLACZE – Jednorazowe, aktywowane powietrzem saszetki grzewcze, które zapewniają codzienne ciepło i są idealne do utrzymywania ciepła, gdy temperatura spada.
- Szybko aktywujące się, długotrwałe ciepło
- Naturalne składniki, bezpieczne dla środowiska
- 100% naturalne, bezzapachowe, nietoksyczne
- Przylega do zewnętrznej strony skarpetki
- Każdy ogrzewacz zapewnia do 8 godzin ciepła
- Wyprodukowano w USA
KIEDY STOSOWAĆ:
- Prace na zewnątrz
- Jazda na rowerze, motocrossie lub motocyklu
- Jazda na łyżwach
- Jazda na nartach lub snowboardzie
- Bieganie lub spacer ze zwierzęciem
- Kemping i piesze wędrówki
- Polowanie i wędkowanie
- ..Nawet siedząc w biurze zimą!
ZAKRES TEMPERATUR: 30 do 46 stopni Celsjusza (Średnie 36 °C)
Przylega do zewnętrznej części skarpety – nie należy stosować bezpośrednio na skórze
Specyfikacja produktu
| Długość grzania | do 8 godzin |
|---|---|
| Średnia temperatura | 36°C |
| Zakres temperatur | 30 - 46 °C |
| Ilość | 2 sztuki |
| Waga (1 saszetka) | 12g |
| Wymiary | 6,99 cm x 8,26 cm |
| Składniki | Proszek żelaza, woda, sól, węgiel aktywowany i włókno drzewne |
| Kod SKU | TT-1 |
| Kod EAN | 094733100014 |
| Producent | Hothands |







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.