HotHands Hand Warmers 10 godzin 2szt.
Oceń ten produkt jako pierwszy9.00zł
200 w magazynie
Opis
BEZPIECZNE, NATURALNE, DŁUGOTRWAŁE CIEPŁO – 10 GODZIN CIEPŁA – 2szt
Wygodny, kompaktowy, przenośny.
AKTYWACJA – Po prostu otwórz opakowanie, potrząśnij ogrzewaczami, aby je aktywować i umieść je w rękawiczkach lub kieszeniach. Ogrzewacz nagrzewa się do pełnej temperatury w ciągu 15-30 minut. Jeśli ciepło się zmniejszy, wystaw na powietrze i potrząśnij. Po użyciu wyrzuć do zwykłych śmieci. Składniki nie zaszkodzą środowisku.
WIELOZADANIOWE OCIEPLACZE – Jednorazowe, aktywowane powietrzem saszetki grzewcze, które zapewniają codzienne ciepło i są idealne do utrzymywania ciepła, gdy temperatura spada.
- Szybko aktywujące się, długotrwałe ciepło
- Naturalne składniki, bezpieczne dla środowiska
- 100% naturalny, bezzapachowy, nietoksyczny
- Łatwo mieści się w rękawiczkach lub kieszeni*
- Każdy ogrzewacz zapewnia do 10 godzin ciepła
- Wyprodukowano w USA
*Ze względu na wysoką temperaturę wydzielaną przez woreczki, należy zachować ostrożność, podczas używania przez dzieci i osoby starsze !!
Zalecane do trzymania w kieszeniach lub między warstwami odzieży, np. rękawiczkami
KIEDY STOSOWAĆ:
- Prace na zewnątrz
- Jazda na rowerze, motocrossie lub motocyklu
- Bieganie lub spacer ze zwierzęciem
- Kemping i piesze wędrówki
- Prace w ogrodzie
- Polowanie i wędkowanie
ZAKRES TEMPERATUR: 57 do 70 stopni Celsjusza**
Podgrzewacze HotHands® są wykonane z naturalnych składników i są bezpieczne dla środowiska. Wystarczy użyć i wyrzucić do codziennych śmieci.
Specyfikacja produktu
| Długość grzania | do 10 godzin |
|---|---|
| Średnia temperatura | 57°C |
| Zakres temperatur | 50 - 70 °C |
| Ilość | 2szt. |
| Waga (1 saszetka) | 20g |
| Wymiary | 5,1 cm x 8,9 cm |
| Składniki | żelazo, woda, celuloza, węgiel aktywowany i sól |
| Kod SKU | HH2 |
| Kod EAN | 094733075893 |
| Producent | Hothands |







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.