Maglite Mini M2A02L jungle camo latarka aluminiowa z futerałem + baterie
Oceń ten produkt jako pierwszy90.00zł
2 w magazynie
Dostawa:
Darmowa
Darmowa dostawa gdy wartość zamówienia przekroczy: InPost od 40 zł, GLS od 80 zł!
Zadzwoń i zamów: +48 514 052 503
Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie numeru produktu: M2A02L
Szybka wysyłka zamówień
Darmowe zwroty w ciągu 30 dni
Kup teraz i zapłać za 30 dni z Twisto
Opis
Latarka Maglite Mini AA Black M2A01L
Do momentu powstania, żadna latarka tego rozmiaru nie posiadała cech, funkcji i unikalnych elementów konstrukcyjnych latarki Mini Maglite AA. Obecnie jest to ikona klasycznego amerykańskiego wzornictwa, znana na całym świecie ze swojej wydajności i niezawodności.
Parametry techniczne:
- – światłość ok. 2305 kandeli [cd],
- – zasięg w optymalnych warunkach ok. 96m,
- – strumień światła 14 lumenów [lm],
- – odporność na ekstremalne warunki atmosferyczne (deszcz, woda – IPX4),
- – odporność na upadek z wysokości 1m,
- – trwałość kompletu baterii: ok. 5h15m
- Materiał – utwardzone aluminium,
- Zabezpieczenie antykorozyjne – anodowana powłoka na zewnątrz i wewnątrz latarki,
- Odporność na wstrząsy, chwilowe zanurzenie,
- Długość – 14,6cm
- Waga z bateriami – ok. 107g
- Zasilanie – dwie baterie AA (R6), 2×1,5V.
Specyfikacja produktu
| Źródło światła | Żarówka |
|---|---|
| Moc maksymalna | 14lm |
| Zasięg światła | 96m |
| Maksymalna intensywność wiązki | 2305cd |
| Czas pracy | 5,25 godziny |
| Zasilanie | 2 x bateria AA (Alkaliczna) |
| Baterie w zestawie | tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Kamuflaż (dżungla) |
| Długość | 146mm |
| Średnica | 18mm |
| Waga z bateriami | 59g |
| Kod SKU | M2A02L |
| Kod EAN | 038739047812 |
| Producent | Maglite |
Opinie (0)
Oceń ten produkt jako pierwszy







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.