Maglite 2D XENON czarna latarka aluminiowa | 27lm + baterie
Oceń ten produkt jako pierwszy179.00zł
Brak w magazynie
Produkt niedostępny. Skontaktuj się, aby sprawdzić dostępność lub otrzymać powiadomienie!Opis
Maglite 2-Cell D XENON Latarka Profesjonalna
Oświetl swoją drogę dzięki latarce ksenonowej Mag-Lite 2D Cell, symbolowi trwałości i jasności. Wykonana z wytrzymałego aluminium i charakteryzująca się szczytową intensywnością wiązki 10 627 cd, latarka ta zapewnia widoczność w najciemniejszych warunkach.
Technologia oświetlenia żarowego w połączeniu z odległością wiązki 206 metrów zapewnia wystarczającą ilość światła w każdej sytuacji. Latarka Mag-Lite S2D016 została zaprojektowana z myślą o komforcie i łatwości użytkowania, posiada poręczną konstrukcję i eleganckie czarne wykończenie.
Latarka działa na dwie baterie alkaliczne D (R20), oferując niezawodne i wydajne źródło zasilania.
Regulowana wiązka światła o wysokiej intensywności (od punktowej do zalewowej), Wytrzymała, obrabiana maszynowo aluminiowa konstrukcja z radełkowaną konstrukcją, Anodowana wewnątrz i na zewnątrz dla lepszej odporności na korozję, Zapasowa lampa bezpiecznie zabezpieczona wewnątrz tylnej pokrywy,
Specyfikacja produktu
| Źródło światła | Żarówka xenonowa |
|---|---|
| Moc maksymalna | 27lm |
| Zasięg światła | 206m |
| Maksymalna intensywność wiązki | 10,627cd |
| Czas pracy | 8,5 godziny |
| Zasilanie | 2 x bateria D (Alkaliczna) |
| Baterie w zestawie | tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX 4 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Długość | 254mm |
| Średnica | 39mm |
| Waga z bateriami | 674g |
| Kod SKU | S2D015 |
| Kod EAN | 038739012599 |
| Producent | Maglite |







Musisz się zalogować, aby dodać opinię.